Příběh obchodu

Mar Menor příběh obchodu (1)

 

INSPIRUJTE SE JEDNODUCHOSTÍ A PŘIROZENOSTÍ

Detoxikace Vašeho těla a duše bez námahy během 20 minut

Ležíte ve vaně, vůbec nic neděláte. V teplé vodě a mořské soli okamžitě povoluje napětí v těle. Starosti a myšlenky dne se rozpouští ve vůni bylin a olejů. Přichází ještě hlubší úleva. Jste spojeni se sebou a v hlubokém uvolnění teplá voda, mořská sůl, byliny a oleje očišťují všechny roviny Bytí.

 kvet zivota pecet web sedy2 copy

PONOŘTE SE SE MNOU DO PŘÍBĚHU

Meditační koupele - 20 minut klidu v blažené nečinnosti, kdy se dotknete sebe samých.

Meditační koupele a koupelové rituály jsou pro vás všechny, kteří potřebujete během krátké chvíle úplně vypnout, nabrat novou sílu a inspiraci, očistit tělo a duši. Z vlastní zkušenosti a praxe shiatsu terapeutky vím, že není snadné vysvětlit někomu, jak má správně meditovat, jak se zbavit myšlenek, jak očistit tělo a dostat se do klidu, pohody a emoční vyrovnanosti. Cesta vede přes jednoduchost. Nabízím Vám způsob, jak se dotknout kvalit vnitřní radosti, uvolněnosti a klidu mysli a to jednoduchou, účinnou, časově nenáročnou, relaxační a ozdravnou technikou meditačních koupelí nebo koupelových rituálů. Tahle technika je spíše zvědoměním dávných tradic, inspiraci zastavení v rychlé době. Věřím, že se Vám bude líbit, protože ze zkušenosti vím, že u mých klientů je velmi účinná a oblíbená.

Hned na začátku myšlenky projektu domácích meditačních technik mi můj kamarád Jiří přinesl jako dárek mořskou sůl Mar Menor z tzv. Mrtvého moře ve Španělsku. Jezdili jsme spolu v té době na náročné konstelační práce a celá skupina potřebovala po poté silnou očistu těla. Cvičili jsme, tančili, chodili se koupat do přírody a doma se koupali v různých druzích soli, ale já jsem nakonec zvolila pro domácí wellness a očistu mořskou sůl Mar Menor. Z mé zkušenosti energeticky přináší největší úlevu, obsahuje mnoho minerálů, takže tělo nejen čistí, ale zároveň mu dodává zpět sílu. Pro větší účinnost jsem sůl začala míchat s bylinami a éterickými oleji. Využívala jsem svou intuici i přírodních rytmů úplňku a novu při sestavování osobních koupelových rituálů. Výsledkem jsou meditační koupele a koupelové rituály s mořskou solí Mar Menor, které ráda předávám formou eshopu i Vám.

kvet zivota pecet web sedy2 copy

Koupelové rituály pro vás v souladu s přírodou, jejími rytmy a principy posvátné geometrie.

Inspirace pro ně přichází v koupelně a nebo na procházce v lese. Vše zpracovávám osobně a ručně. Základem směsí je 100% čistá přírodní krystalická sůl Mar Menor. Příroda ji vyrábí na jihu Španělska v Mar Menor (Malém moři) a její složení a kvalita je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. Při přípravě jednotlivých koupelových směsí pracuji s přirozeným přibýváním a ubýváním energie spojené s lunárním cyklem a každou lahvičku energetizuji květem života - principem posvátné geometrie. Cítím, že má smysl se s vděčností a pochopením vrátit k blahodárným darům přírody a skrze ně vrátit tělu vitalitu, duši vnitřní klid, radost a harmonii.

 kvet zivota pecet web sedy2 copy

KOUPELE POMÁHAJÍ HARMONIZOVAT TĚLO I DUŠI

Mořská sůl Mar Menor vám ukáže své efectos curativos (ve šp. léčivé účinky) ve velmi krátkém čase.

Vrátíte se k jednoduchosti, síle přírody a staletími prověřeným technikám. Koupele v mořské vodě a jejich blahodárné účinky jsou známé již od starověku.

Doporučuji je

 • při podpoře imunity
 • při čistění pokožky, péči o problematickou pleť a akné
 • při kožních onemocněních, ekzémech, lupénce (psoriáze)
 • pro zlepšení průběhu alergických nemocí a respiračních obtíží
 • při revmatických onemocněních, artróze
 • při léčbě poúrazových a pooperačních stavů
 • pro její osmotický vliv na vnitřní tkáně organismu a podporu činnosti krevního oběhu
 • při úlevě od stresu a při neuropsychických změnách
 • při čištění fyzického těla od nepotřebných energií (při terapiích nebo po nich)
 • pro celkovou očista těla pro osoby v pomáhajících profesích (maséři, terapeuti, zdravotní sestry, učitelé, sociální pracovníci, psychologové)

Vy získáte nové kvality v péči o tělo

 • využijete pravidelnost pro častější spojení se sebou a svým vnitřním potenciálem
 • spojíte se s přírodou a její léčivou silou, budete mít sílu moře pro sebe ve svojí vaně 
 • koupelové rituály vám umožní hlubší vnímání regeneračních procesů v těle
 • ulevíte si od stresu, zdravotních potíží či diskomfortních pocitů v těle