Eshop funguje, posíláme, komunikujeme.

O nás

Jmenuji se Hana Reitspiesová a připravila jsem pro vás solný eshop, který vám připomene jednoduchou cestu ke zlepšení zdraví, otevře další obzory, poradí, pomůže, potěší na těle i na duchu – je tu pro vás právě TADY a TEĎ :) - užijte si ho, už to bylo potřeba jako sůůůl – respektive – mořská sůl :).

Vítejte! Welcome! Bienvenidos!

Dveře eshopu jsou denně dokořán...

Mořská sůl Mar Menor

CO PRODÁVÁM A ODKUD TO JE…

Jsem šťastná, že se s vámi mohu podělit o jeden z darů Země o mořskou sůl Mar Menor. Toto „bílé zlato“, jak je sůl někdy nazývána, krystalizuje v Malém moři na jihu Španělska, svým složením a kvalitou je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. V nabídce je 100% čistá přírodní krystalická mořská sůl „Natural“ a k tomu prozatím 3 druhy aromatizované soli.

 

CO MĚ K TOMU VEDE…

Prvním impulsem pro prodej mořské soli je moje praxe shiatsu terapeutky. Při své práci provázím klienty jejich životními příběhy, pracuji s nimi na úrovni těla i duše a po ošetření doporučuji klientům další postupy sebepéče. Jedním z nich jsou regenerační a očistné koupele v mořské soli Mar Menor. Ověřila jsem si, že je to jednoduchá, velmi účinná a příjemná technika. Sůl je možné využít i starými tradičními způsoby jako jsou obklady, zábaly, slané ponožky atp. Více najdete v  mořské lékárničce.

 

JAK VÁM MŮŽE SŮL MAR MENOR POMOCI?

Se solí Mar Menor se vrátíte k jednoduchosti, tradici. Ukáže vám své efectos curativos (ve šp. léčivé účinky) při zdravotních potížích, uleví od stresu, oceníte ji při psoriáze, zánětu močového měchýře a dalších nekomfortních pocitech v těle.

Doporučuji ji

 • pro celkovou regeneraci a relaxaci organismu
 • při čistění pokožky, péči o problematickou pleť a akné
 • při podpoře imunity
 • při kožních onemocněních, ekzémech, lupénce (psoriáze)
 • pro zlepšení průběhu alergických nemocí a respiračních obtíží
 • při revmatických onemocněních, artróze
 • při léčbě poúrazových a pooperačních stavů
 • pro její osmotický vliv na vnitřní tkáně organismu a podporu činnost krevního oběhu
 • při úlevě od stresu a při neuropsychických změnách
 • při čištění fyzického tělo od nepotřebných energií (při terapiích nebo po nich)
 • pro celkovou očista těla pro osoby v pomáhajících profesích (maséři, terapeuti, zdravotní sestry, učitelé, sociální pracovníci, psychologové)

 

 JAK TO DĚLÁM…

S láskou a v plné přítomnosti, poctivě, vědomě, v souladu, klidu, důvěře, smysluplnosti.

Sůl se dováží ve velkých žocích a já ji poté osobně a ručně zpracuji. Snažila jsem se najít ekologické obaly, ale musím zároveň respektovat vlastnosti soli a proto jsem se z praktických důvodů rozhodla pro plast. Pokud máte někdo jiný nápad na ekologičtější obal, sem s ním :).    

 

Vám, klientům, přeji, příjemnou procházku eshopem, klidný výběr plodů ze solné zahrádky a jejich užití k Vaši větší prosperitě, radosti, zdraví a spokojenosti. 

IMG_7626as lab

 

Děkuji všem přátelům za pomoc při tvoření eshopového prostoru mořské hojnosti!