Příběh obchodu

Mar Menor příběh obchodu (1)

 

INSPIRUJTE SE JEDNODUCHOSTÍ A PŘIROZENOSTÍ

Detoxikace Vašeho těla a duše bez námahy během 20 minut

Ležíte ve vaně, vůbec nic neděláte. V teplé vodě a mořské soli okamžitě povoluje napětí v těle. Starosti a myšlenky dne se rozpouští ve vůni bylin a olejů. Přichází ještě hlubší úleva. Jste spojeni se sebou a v hlubokém uvolnění teplá voda, mořská sůl, byliny a oleje očišťují všechny roviny Bytí.

 kvet zivota pecet web sedy2 copy

PONOŘTE SE SE MNOU DO PŘÍBĚHU

Meditační koupele - 20 minut klidu v blažené nečinnosti, kdy se dotknete sebe samých.

Meditační koupele a koupelové rituály jsou pro vás všechny, kteří potřebujete během krátké chvíle úplně vypnout, nabrat novou sílu a inspiraci, očistit tělo a duši. Z vlastní zkušenosti a praxe shiatsu terapeutky vím, že není snadné vysvětlit někomu, jak má správně meditovat, jak se zbavit myšlenek, jak očistit tělo a dostat se do klidu, pohody a emoční vyrovnanosti. Cesta vede přes jednoduchost. Nabízím Vám způsob, jak se dotknout kvalit vnitřní radosti, uvolněnosti a klidu mysli a to jednoduchou, účinnou, časově nenáročnou, relaxační a ozdravnou technikou meditačních koupelí nebo koupelových rituálů. Tahle technika je spíše zvědoměním dávných tradic, inspiraci zastavení v rychlé době. Věřím, že se Vám bude líbit, protože ze zkušenosti vím, že u mých klientů je velmi účinná a oblíbená.

Hned na začátku myšlenky projektu domácích meditačních technik mi můj kamarád Jiří přinesl jako dárek mořskou sůl Mar Menor z tzv. Mrtvého moře ve Španělsku. Jezdili jsme spolu v té době na náročné konstelační práce a celá skupina potřebovala po poté silnou očistu těla. Cvičili jsme, tančili, chodili se koupat do přírody a doma se koupali v různých druzích soli, ale já jsem nakonec zvolila pro domácí wellness a očistu mořskou sůl Mar Menor. Z mé zkušenosti energeticky přináší největší úlevu, obsahuje mnoho minerálů, takže tělo nejen čistí, ale zároveň mu dodává zpět sílu. Pro větší účinnost jsem sůl začala míchat s bylinami a éterickými oleji. Využívala jsem svou intuici i přírodních rytmů úplňku a novu při sestavování osobních koupelových rituálů. Výsledkem jsou meditační koupele a koupelové rituály s mořskou solí Mar Menor, které ráda předávám formou eshopu i Vám.

kvet zivota pecet web sedy2 copy

Koupelové rituály pro vás v souladu s přírodou, jejími rytmy a principy posvátné geometrie.

Inspirace pro ně přichází v koupelně a nebo na procházce v lese. Vše zpracovávám osobně a ručně. Základem směsí je 100% čistá přírodní krystalická sůl Mar Menor. Příroda ji vyrábí na jihu Španělska v Mar Menor (Malém moři) a její složení a kvalita je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. Při přípravě jednotlivých koupelových směsí pracuji s přirozeným přibýváním a ubýváním energie spojené s lunárním cyklem a každou lahvičku energetizuji květem života - principem posvátné geometrie. Cítím, že má smysl se s vděčností a pochopením vrátit k blahodárným darům přírody a skrze ně vrátit tělu vitalitu, duši vnitřní klid, radost a harmonii.

 kvet zivota pecet web sedy2 copy

KOUPELE POMÁHAJÍ HARMONIZOVAT TĚLO I DUŠI

Mořská sůl Mar Menor vám ukáže své efectos curativos (ve šp. léčivé účinky) ve velmi krátkém čase.

Vrátíte se k jednoduchosti, síle přírody a staletími prověřeným technikám. Koupele v mořské vodě a jejich blahodárné účinky jsou známé již od starověku.

Doporučuji je

 • při podpoře imunity
 • při čistění pokožky, péči o problematickou pleť a akné
 • při kožních onemocněních, ekzémech, lupénce (psoriáze)
 • pro zlepšení průběhu alergických nemocí a respiračních obtíží
 • při revmatických onemocněních, artróze
 • při léčbě poúrazových a pooperačních stavů
 • pro její osmotický vliv na vnitřní tkáně organismu a podporu činnosti krevního oběhu
 • při úlevě od stresu a při neuropsychických změnách
 • při čištění fyzického těla od nepotřebných energií (při terapiích nebo po nich)
 • pro celkovou očista těla pro osoby v pomáhajících profesích (maséři, terapeuti, zdravotní sestry, učitelé, sociální pracovníci, psychologové)

Vy získáte nové kvality v péči o tělo

 • využijete pravidelnost pro častější spojení se sebou a svým vnitřním potenciálem
 • spojíte se s přírodou a její léčivou silou, budete mít sílu moře pro sebe ve svojí vaně 
 • koupelové rituály vám umožní hlubší vnímání regeneračních procesů v těle
 • ulevíte si od stresu, zdravotních potíží či diskomfortních pocitů v těle

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení