Meditační koupele

3 položek celkem
Energetizovaná meditační svíčka styl hygge
od 199 Kč

100% přírodní neparfémovaná svíčka určená k meditaci a čištění prostoru. Ruční výroba, každá svíčka je originál, hoří až 70 hodin. Velikost 16 cm výška, průměr 5,5 cm.

Kód: 195/SMA2
Energetizovaná meditační svíčka styl hygge
430 Kč

100% přírodní neparfémovaná svíčka určená k meditaci a čištění prostoru. Ručně vyráběná, každá je originálem. Velikost svíčky 20 cm výška, průměr 7,5 cm. Hoří cca 85 - 100 hodin.

Kód: 198/B
čakrová sada svíček
Novinka
od 950 Kč

100% přírodní neparfémované svíčky určené k meditaci a čištění prostoru. Ručně vyráběné, každá je originální, balené v sadě čakrových barev. Sedm kusů svíček je  uložených...

Kód: 201/10

Meditační koupele pomáhají odbourat stres, zklidnit mysl a směrovat energii  do nitra. Během 20 minut Vaše tělo medituje, detoxikuje se, Vaše mysl se uklidní, zmizí únava. Ve vaně je tělo díky teplé vodě, mořské soli, bylinám a éterickým olejům rychleji uvolněno. Pozorováním plamene svíčky se snadněji  Vaše pozornost  zaměří hluboko do nitra, odpoutá se od vnějšího světa a Vy se ponoříte do svého středu, vnitřního prostoru, odkud vychází odpovědi na Vaše otázky či startují samoléčebné procesy těla.