Proč se koupat v mořské soli Mar Menor

Mořská sůl - zdraví půl :) !!!

Jak to funguje a jak to pomáhá...

Mořská sůl do koupele Mar Menor obsahuje velké množství přírodních minerálních látek (chloridy, sírany, bromidy, jodidy, sodík, draslík, vápník, hořčík), její koncentrace je podobná koncentraci soli z Mrtvého moře. Při koupeli pronikají minerální látky do pokožky, vyživují ji a pokrývají ochranným filmem. Pokožka se tedy nevysušuje jako v případě koupele s chemickými přísadami. Vnější vrstvy kůže během koupele v mořské soli Mar Menor viditelně regenerují a pokožka je po lázni jemnější a vláčnější. Podpora přírodních látek vede k rychlé regeneraci kůže, zajišťuje hojení ran, pojivových tkání, zlepšuje pružnost pokožky, zabraňuje jejímu stárnutí a samozřejmě podporuje regeneraci v případě kožních problémů jako jsou plísně, akné, lupénka (psoriása), atopický ekzém atp.

Efektem 2 v 1 je inhalování výparů soli Mar Menor během koupele. Tato technika pomáhá při zánětech horních cest dýchacích, průdušek i astmatu.

Díky absorpční schopnosti kůže prostupují minerály z koupele do krevního oběhu a regenerují celý organismus. Zlepšuje se stav svalů, kostí a kloubů, nervového a oběhového systému. Mořská sůl má tedy dezinfekční, hojivé a tišící účinky.

Důležitou úlohu v efektech koupele má i osmoza a masáže.

A to se mám koupat i jááá? A proooč????

I Ty, Ty... i Ty, :)  ....Blahodárné účinky mořské soli Mar Menor na pokožku, ale i na celé tělo, jsou už známé již od starověku. Využívali je Kartáginci i Římané. Řečtí lékaři napsali řadu knih a receptů na léčbu mnohých neduhů těla i duše pomocí mořské soli.

Taaakžeeee stačí mít jen trochu za ušima a vědět, že pokud něco funguje už staletí, tak je to prostě dobré vyzkoušet na vlastní tělo. A vrátit se v době složité zpět k JednoDuchosti.

A proč? Protože je to chytré, jednoduché, levné, posilující, ulevující a úúúžasně blaženéééé :)))).

Mořská sůl Mar Menor do koupele

Proč bychom se netešili, když nám koupel zdraví dá, zdraví dá …..

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení