Eshop funguje, posíláme, komunikujeme.

Mořska sůl Mar Menor

MOŘSKÁ SŮL MAR MENOR  je 100% přírodní a čistá krystalická sůl z tzv. Mrtvého moře ve Španělsku.

Vysoká koncentrace minerálů příznivě působí na celkovou regeneraci lidského organismu.

IMG_7691as

Mořská sůl Mar Menor vám pomůže...

…při potížích s kožními onemocněními, ekzémy, lupénkou, akné

…zmírnit průběh alergií a respiračních obtíží

…při regeneraci poúrazových a pooperačních stavů

…při posílení imunity

…při revmatických onemocněních a artróze

…podporovat činnost krevního oběhu

…při odbourávání stresů a neuropsychických změn

 

Způsoby využití soli Mar Menor

  • Regenerační a očistné koupele

Do vany (60 l) nasypte mořskou sůl Mar Menor a rozpusťte ve vodní lázni s teplotou kolem 37 st. C. V připravené koupeli relaxujte 15-20 minut, poté si umyjte tělo žínkou nebo lufou, nepoužívejte mýdlo ani jiné kosmetické výrobky. Po koupeli se osprchujte vlažnou vodou.

  • Dezinfekce vody v bazénech

Pro použití mořské soli Mar Menor do vašeho bazénu doporučujeme řídit se návodem Vašeho dodavatele solonizační jednotky. Běžné dávkování se pohybuje mezi 4 - 5 kg soli/m3 vody.

  • Akvaristika

Vzhledem k tomu, že mořská sůl Mar Menor je čistě přírodním produktem mohou se vyskytnout i odchylky od deklarovaného složení. Vždy prosím vycházejte z naměřených hodnot ve svých akvárií v závislosti na požadovaném účelu použití.

  • Inhalace a obklady

Koncentrovaný roztok mořské soli Mar Menor lze používat k inhalacím, pomáhá při onemocnění dýchacích cest, při rýmě. Je velmi vhodné tuto sůl užívat k obkladům. Inspirujte se najdete v Mořské lékárničce.

 

Složení mořské soli Mar Menor

Přírodní podmínky Mar Menoru jsou velice příznivé pro krystalizaci stoprocentně čisté vysoce mineralizované mořské soli. Na mělčinách sůl vytváří velké krystaly a její chemické rozbory jsou srovnatelné se složením soli z Mrtvého moře v Izraeli.

 

 

 

Mar Menor

Mořská sůl Mar Menor krystalizuje

na jihu Španělska, kde Středozemní moře je rozděleno dlouhým výběžkem pevniny a vytváří tzv. Malé moře (Mar Menor). Tato oblast je proslulá svými blahodárnými účinky na organismus a je nazývána španělskými přírodními lázněmi pod širým nebem. Již Kartáginci a Římané znali hojivé a regenerační účinky zdejšího moře a klimatu. Slunce tu svítí více než 330 dní v roce, moře je teplé a mělké, na některých místech vyvěrá ze země i léčivé bahno.

 

Atest

Mořská sůl Mar Menor má vlastní ochrannou známku a atest, který byl udělen Státním zdravotním ústavem a Národním referenčním centrem pro kosmetiku. 

 

 

V přírodní alchymistické dílně byl vytvořen a zakonzervován balzám pro tělo i duši - mořská sůl Mar Menor

UŽIJTE SI HO !!!

IMG_7711as