Mořská sůl Mar Menor

MM verze se srdce a kolečkem
 

MOŘSKÁ SŮL MAR MENOR 

je 100% přírodní a čistá krystalická sůl z tzv. Mrtvého moře ve Španělsku.

Obsažené minerály příznivě působí na celkovou regeneraci Vašeho organismu.

 

Mořská sůl Mar Menor vám pomůže:

 

  • při potížích s kožními onemocněními, ekzémy, lupénkou, akné
  • zmírnit průběh alergií a respiračních obtíží
  • při regeneraci poúrazových a pooperačních stavů
  • při posílení imunity
  • při revmatických onemocněních a artróze
  • podporovat činnost krevního oběhu
  • při odbourávání stresů a neuropsychických změn

 

Způsoby využití soli Mar Menor

  • Regenerační a očistné koupele

Do vany (60 l) nasypte mořskou sůl Mar Menor a rozpusťte ve vodní lázni s teplotou kolem 37 st. C. V připravené koupeli relaxujte 15-20 minut, poté si umyjte tělo žínkou nebo lufou, nepoužívejte mýdlo ani jiné kosmetické výrobky. Po koupeli se osprchujte vlažnou vodou.

  •  Inhalace a obklady

Koncentrovaný roztok mořské soli Mar Menor lze používat k inhalacím, pomáhá při onemocnění dýchacích cest, při rýmě. Je velmi vhodné tuto sůl užívat k obkladům.

Složení mořské soli Mar Menor

Přírodní podmínky Mar Menoru jsou velice příznivé pro krystalizaci stoprocentně čisté vysoce mineralizované mořské soli. Na mělčinách sůl vytváří velké krystaly a její chemické rozbory jsou srovnatelné se složením soli z Mrtvého moře v Izraeli. 

Mořská sůl Mar Menor krystalizuje

na jihu Španělska, kde Středozemní moře je rozděleno dlouhým výběžkem pevniny a vytváří tzv. Malé moře (Mar Menor). Tato oblast je proslulá svými blahodárnými účinky na organismus a je nazývána španělskými přírodními lázněmi pod širým nebem. Již Kartáginci a Římané znali hojivé a regenerační účinky zdejšího moře a klimatu. Slunce tu svítí více než 330 dní v roce, moře je teplé a mělké, na některých místech vyvěrá ze země i léčivé bahno.

Atest

Mořská sůl Mar Menor má vlastní ochrannou známku a atest, který byl udělen Státním zdravotním ústavem a Národním referenčním centrem pro kosmetiku. 

 Mar Menor

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení