Lufa - 100% přírodní mycí houba

Kód: 83
Značka: Morskasul.com
69 Kč
Skladem

Lufa - 100% přírodní mycí houba pro každodenní hygienu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lufa je 100% přírodní mycí houba s peelingovým a anticelulitidním účinkem

Blaho dává tělu a kůži její unikátní struktura, která

  • Vám pomůže s celulitidou (obnovuje mikrocirkulaci tekutin v podkoží a rozhýbává lymfu)
  • má brilantní peelingové účinky (každý den přirozeně zbavuje pokožku odumřelých buněk)
  • prokrvuje a oživuje pokožku a má zároveň mikromasážní účinky, podporuje lokální prokrvení tkání a ulevuje při kožních obtížích svým jemných působeních
  • je perfektním přírodním pomocníkem při osobní hygieně a péči o vaši kůži pro celou rodinu

 

Co je lufa?

Lufa je popínavá rostlina (něco jako dýně nebo okurka) z tropických krajů, která se běžně konzumuje např. v salátech. Pokud se plody nechají úplně dozrát a vysuší se, speciálním zpracováním se z ní stává přírodní tělová masážní houba s pevnými vlákny určená pro péči o tělo.

Tato kouzelnice umí měnit své struktury. Při namočení v teplé vodě se mění na jemnou, hebkou, poddajnou houbu, pod jejímž dotykem tělo vydechne blahem. Po použití ji necháte uschnout a ona se vrátí do své původní podoby.

Jak se používá?

  • Houbu namočte ve sprše nebo ve vaně v teplé vodě. Rychleji měkne v teplejší vodě.
  • Lufu můžete použít samostatně, ale pokud si přejete, použijte i mýdlo nebo sprchový gel
  • Masírujte tělo jemnými krouživými pohyby
  • Na závěr ubírejte teplotu vody při sprchování až na chladnou. Studená voda uzavře póry pokožky. Koupel Vás očistí a povzbudí.

 

Po koupeli …

Lufu propláchněte v horké, čisté vodě a nechce usušit např. na radiátoru v koupelně.

  • Každých 14 dní ještě věnujte chvilku vyprání houby v horké vodě. Odstraníte tak všechny bakterie, které by se případně mohly v houbě zabydlet.
  • Při nedostatečné péči o lufu zkracujete její čas životnosti a bezpečného používání.

 

Je vhodná i pro citlivé typy pleti a v přírodní kosmetice se řadí k top produktům. Je dárkem přírody pro osobní hygienu a plastové a ropné náhražky jí nesahají ani po kotníky (její kvalita mnohonásobně přesahuje synteticky vyrobené mycí náhražky, které jsou vyrobeny převážně z neobnovitelných zdrojů).

Každá houba je originální, je to přírodní produkt a nemá pevně dané rozměry, pohybují se v délce válce kolem 7-8 cm a průměru 5-6 cm. 

Jmenuji se Hana Reitspiesová a díky pomoci a podpoře mých přátel se mi podařilo pro vás spustit tenhle eshop – právě TADY a TEĎ - už to bylo potřeba jako sůůůl – respektive – mořská sůl J.

Vítejte! Welcome! Willkommen! Dveře eshopu jsou denně dokořán...

IMG_7792as_ppas 

CO VYRÁBÍM A PRODÁVÁM A ODKUD TO JE…

Jsem šťastná, že se s vámi pomu podělit o jeden z darů Země o mořskou sůl Mar Menor. Tohle „bílé zlato“, jak je sůl někdy nazývána, krystalizuje v Malém moři na jihu Španělska, svým složením a kvalitou je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. V nabídce je 100% čistá přírodní krystalická sůl „Natural“ a prozatím 3 druhy aromatizované soli.

 

JAK TO DĚLÁM…

S láskou a v plné přítomnosti, poctivě, vědomě, v souladu, klidu, důvěře, smysluplnosti. Sůl se dováží ve velkých žocích a já ji poté osobně a ručně zpracovávám. Snažila jsem se najít ekologické obaly, ale musím zároveň respektovat vlastnosti soli a proto jsem se z praktických rozumových důvodů rozhodla pro plast. Pokud máte někdo jiný nápad, sem s ním, ráda své rozhodnutí přehodnotím....