Lufa - 100% přírodní mycí houba

Kód: 83
Značka: Morskasul.com
69 Kč
Skladem

Lufa - 100% přírodní mycí houba pro každodenní hygienu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lufa je 100% přírodní mycí houba s peelingovým a anticelulitidním účinkem

Blaho dává tělu a kůži její unikátní struktura, která

  • Vám pomůže s celulitidou (obnovuje mikrocirkulaci tekutin v podkoží a rozhýbává lymfu)
  • má brilantní peelingové účinky (každý den přirozeně zbavuje pokožku odumřelých buněk)
  • prokrvuje a oživuje pokožku a má zároveň mikromasážní účinky, podporuje lokální prokrvení tkání a ulevuje při kožních obtížích svým jemných působeních
  • je perfektním přírodním pomocníkem při osobní hygieně a péči o vaši kůži pro celou rodinu

 

Co je lufa?

Lufa je popínavá rostlina (něco jako dýně nebo okurka) z tropických krajů, která se běžně konzumuje např. v salátech. Pokud se plody nechají úplně dozrát a vysuší se, speciálním zpracováním se z ní stává přírodní tělová masážní houba s pevnými vlákny určená pro péči o tělo.

Tato kouzelnice umí měnit své struktury. Při namočení v teplé vodě se mění na jemnou, hebkou, poddajnou houbu, pod jejímž dotykem tělo vydechne blahem. Po použití ji necháte uschnout a ona se vrátí do své původní podoby.

Jak se používá?

  • Houbu namočte ve sprše nebo ve vaně v teplé vodě. Rychleji měkne v teplejší vodě.
  • Lufu můžete použít samostatně, ale pokud si přejete, použijte i mýdlo nebo sprchový gel
  • Masírujte tělo jemnými krouživými pohyby
  • Na závěr ubírejte teplotu vody při sprchování až na chladnou. Studená voda uzavře póry pokožky. Koupel Vás očistí a povzbudí.

 

Po koupeli …

Lufu propláchněte v horké, čisté vodě a nechce usušit např. na radiátoru v koupelně.

  • Každých 14 dní ještě věnujte chvilku vyprání houby v horké vodě. Odstraníte tak všechny bakterie, které by se případně mohly v houbě zabydlet.
  • Při nedostatečné péči o lufu zkracujete její čas životnosti a bezpečného používání.

 

Je vhodná i pro citlivé typy pleti a v přírodní kosmetice se řadí k top produktům. Je dárkem přírody pro osobní hygienu a plastové a ropné náhražky jí nesahají ani po kotníky (její kvalita mnohonásobně přesahuje synteticky vyrobené mycí náhražky, které jsou vyrobeny převážně z neobnovitelných zdrojů).

Každá houba je originální, je to přírodní produkt a nemá pevně dané rozměry, pohybují se v délce válce kolem 7-8 cm a průměru 5-6 cm. 

Jmenuji se Hana Reitspiesová a díky pomoci a podpoře mých přátel se mi podařilo pro vás spustit tenhle eshop – právě TADY a TEĎ - už to bylo potřeba jako sůůůl – respektive – mořská sůl J.

Vítejte! Welcome! Willkommen! Dveře eshopu jsou denně dokořán...

IMG_7792as_ppas 

CO VYRÁBÍM A PRODÁVÁM A ODKUD TO JE…

Jsem šťastná, že se s vámi pomu podělit o jeden z darů Země o mořskou sůl Mar Menor. Tohle „bílé zlato“, jak je sůl někdy nazývána, krystalizuje v Malém moři na jihu Španělska, svým složením a kvalitou je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. V nabídce je 100% čistá přírodní krystalická sůl „Natural“ a prozatím 3 druhy aromatizované soli.

 

JAK TO DĚLÁM…

S láskou a v plné přítomnosti, poctivě, vědomě, v souladu, klidu, důvěře, smysluplnosti. Sůl se dováží ve velkých žocích a já ji poté osobně a ručně zpracovávám. Snažila jsem se najít ekologické obaly, ale musím zároveň respektovat vlastnosti soli a proto jsem se z praktických rozumových důvodů rozhodla pro plast. Pokud máte někdo jiný nápad, sem s ním, ráda své rozhodnutí přehodnotím....   

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení