Pemza - přírodní vulkanická ve tvaru vejce

Kód: 159
Značka: Morskasul.com
59 Kč
Skladem

Přírodní vulkanická pemza ve tvaru vejce 7 x 6 cm

  • na odstranění staré a zrohovatělé pokožky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní vulkanická pemza ve tvaru vejce 7 x 6 cm.

Pemza se používá na odstranění zrohovatělé pokožky na nohou. Lehký vulkanický kámen ve tvaru vejce příjemně padne do ruky a jeho drsny povrch pomůže opečovat problémové partie (zrohovatělou kůži, nepříjemné otlaky) na chodidlech.

Přírodní vulkanická pemza se skádá ze skelných vláken a dutinek. Je lehká a plave na vodě. Kvalitní druhy vulkanické pemzy mají světle nebo tmavě hnědou a barvu.

Použití:

V rámci koupele v mořské soli Mar Menor použijte přírodní vulkanickou pemzu k ošetření svých chodidel. Kůže na chodidlech je na konci koupele měkká a drsný povrch přírodní vulkanické pemzy snadno odstraní zrohovatělá místa.

Domácí wellness s mořskou solí Mar Menor - koupel nohou v obýváku

Vaše nohy budou nadšené z Vaší pozornosti a péče :). Koupel nohou si můžete dopřát i bez vany. Do lavorku si nalijte vodu o teplotě 37st. C, přidejte 3 lžíce mořské soli Mar Menor a v pohodlí svého křesla relaxujte po dobu 15 - 20 minut. Ošetření přírodní vulkanickou pemzou si můžete dopřát i po této menší verzi koupele.

 

 

Jmenuji se Hana Reitspiesová a díky pomoci a podpoře mých přátel se mi podařilo pro vás spustit tenhle eshop – právě TADY a TEĎ - už to bylo potřeba jako sůůůl – respektive – mořská sůl J.

Vítejte! Welcome! Willkommen! Dveře eshopu jsou denně dokořán...

IMG_7792as_ppas 

CO VYRÁBÍM A PRODÁVÁM A ODKUD TO JE…

Jsem šťastná, že se s vámi pomu podělit o jeden z darů Země o mořskou sůl Mar Menor. Tohle „bílé zlato“, jak je sůl někdy nazývána, krystalizuje v Malém moři na jihu Španělska, svým složením a kvalitou je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. V nabídce je 100% čistá přírodní krystalická sůl „Natural“ a prozatím 3 druhy aromatizované soli.

 

JAK TO DĚLÁM…

S láskou a v plné přítomnosti, poctivě, vědomě, v souladu, klidu, důvěře, smysluplnosti. Sůl se dováží ve velkých žocích a já ji poté osobně a ručně zpracovávám. Snažila jsem se najít ekologické obaly, ale musím zároveň respektovat vlastnosti soli a proto jsem se z praktických rozumových důvodů rozhodla pro plast. Pokud máte někdo jiný nápad, sem s ním, ráda své rozhodnutí přehodnotím....