Mořská sůl do koupele Mar Menor Natural varianty: 0,5 / 2 / 5 / 10 kg

Kód: 39/0-5
Značka: Morskasul.com
od 99 Kč až –11 %
mořská sůl Mar Menor Natural
od 99 Kč až –11 % od 99 Kč

Zvolte variantu

100% přírodní čistá krystalická sůl do koupele, k inhalacím, obkladům, výplachu nosu, péči o pleť z tzv. Mrtvého moře ve Španělsku

Zvolte variantu velikost balení:
2 kg / 5 kg / 10 kg

Detailní informace

Balení soli: 2 kg
Vyprodáno | 39/2 K
219 Kč
Balení soli: 5 kg
Vyprodáno | 39/5 K
550 Kč
489 Kč
Balení soli: 10 kg
Vyprodáno | 39/10
899 Kč
Balení soli: 0,5 kg
Vyprodáno | 39/0-5
99 Kč

Detailní popis produktu

100% přírodní a čistá krystalická sůl do koupele, k inhalacím, obkladům, výplachu nosu, péči o pleť z tzv. Mrtvého moře ve Španělsku. Kvalita soli jak název napovídá, je velmi podobná soli z Mrtvého moře v Izraeli.

IMG_7691as

 

Mořská sůl Mar Menor pro regenerační a očistné koupele

Do vany (60 l) nasypte sůl a rozpusťte ve vodní lázni s teplotou kolem 37 st. C. V připravené koupeli relaxujte 15-20 minut, umyjte si tělo žínkou nebo lufou,  nepoužívejte mýdlo ani jiné kosmetické výrobky. Po koupeli se osprchujte vlažnou vodou.

Mořská sůl Mar Menor pro obklady a inhalace

Koncentrovaný roztok lze používat k inhalacím, pomáhá při onemocnění dýchacích cest, při rýmě. Též vhodné sůl užívat k obkladům. Inspiraci najdete v Mořské lékárničce.

 Mořská sůl Mar Menor do bazénů

Sůl doporučuji využít k dezinfekci vody v bazénech čistě přírodní cestou. Bez chemie s výhodou bonusů péče o tělo dosáhnete letos v létě vlastní thalasoterapie přímo na vaší zahradě :). Při použití soli doporučuji řídit se návodem Vašeho dodavatele solonizační jednotky - běžné dávkování se pohybuje mezi 4 - 5 kg soli/m3 vody.

 

Mořská sůl Mar Menor pochází

z jihu Španělska, kde Středozemní moře je rozděleno dlouhým výběžkem pevniny a vytváří tzv. Malé moře (Mar Menor).

IMG_7736as

Přírodní podmínky Mar Menoru jsou velice příznivé pro krystalizaci stoprocentně čisté vysoce mineralizované mořské soli. Na mělčinách sůl vytváří velké krystaly a chemické rozbory jsou srovnatelné se složením soli z Mrtvého moře v Izraeli.

Obsah minerálů ve 100g soli: Chloridy 58,3 g – Sírany 0,9 g – Bromidy 0,29 – Jodidy 0,04 g – Sodík 38,4 – Draslík 0,008 g – Vápník 0,3 g – Hořčík 0,21 g

Mořská sůl Mar Menor má vlastní ochrannou známku. Atest byl udělen Státním zdravotním ústavem NRC pro kosmetiku.

 

Balení: plastový obal uzavřený víčkem s bezpečnostní pojistkou a harmonizačním prvkem Květu života

Zpracovává osobně a ručně: Hana Reitspiesová, www.usebe.cz, tel. 776 05 50 53

Inhalace s mořskou solí

Jmenuji se Hana Reitspiesová a díky pomoci a podpoře mých přátel se mi podařilo pro vás spustit tenhle eshop – právě TADY a TEĎ - už to bylo potřeba jako sůůůl – respektive – mořská sůl J.

Vítejte! Welcome! Willkommen! Dveře eshopu jsou denně dokořán...

IMG_7792as_ppas 

CO VYRÁBÍM A PRODÁVÁM A ODKUD TO JE…

Jsem šťastná, že se s vámi pomu podělit o jeden z darů Země o mořskou sůl Mar Menor. Tohle „bílé zlato“, jak je sůl někdy nazývána, krystalizuje v Malém moři na jihu Španělska, svým složením a kvalitou je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. V nabídce je 100% čistá přírodní krystalická sůl „Natural“ a prozatím 3 druhy aromatizované soli.

 

JAK TO DĚLÁM…

S láskou a v plné přítomnosti, poctivě, vědomě, v souladu, klidu, důvěře, smysluplnosti. Sůl se dováží ve velkých žocích a já ji poté osobně a ručně zpracovávám. Snažila jsem se najít ekologické obaly, ale musím zároveň respektovat vlastnosti soli a proto jsem se z praktických rozumových důvodů rozhodla pro plast. Pokud máte někdo jiný nápad, sem s ním, ráda své rozhodnutí přehodnotím....