MAR MENOR HAIR SALT WAVE slaný sprej na vlasy 200 ml

Kód: 89
Značka: Morskasul.com
320 Kč
Skladem

MAR MENOR HAIR SALT WAVE

Přírodní slaný tužící sprej na vlasy z mořské soli Mar Menor

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAR MENOR HAIR SALT WAVE

Přírodní slaný sprej na vlasy z mořské soli Mar Menor

- zvedá objem vlasů

- tuží je

- prodlužuje interval mezi mytím

- dezinfikuje vlasovou pokožku

- je vhodný pro všechny typy vlasů

- curly hair product

MAR MENOR SEA SALT HAIR WAVE, přírodní tužidlo na vlasy a přirozeně kudrnaté vlasy

MAR MENOR HAIR SALT WAVE je přírodní tužidlo na vlasy s mořskou solí a aloe. Mořská vlna přináší vlasům pocit čistoty, přirozeného tužení, ležernosti, tak, jako kdybyste právě vyšli z moře. Zároveň dezinfikuje vlasovou pokožku a prodlužuje tak intervaly mezi mytím. Vlna aloe ochrání před vysušením a přináší pečující regeneraci. 

Slaný sprej je vhodný pro všechny typy vlasů:

- jemné typy zpevní a natuží

- kudrnatým vrací přirozené vlny a ležérní vzhled

- problematické pokožce hlavy vrací její rovnováhu

 

Použití: Nádobku před použitím dobře protřepejte. Aplikujte pouze do vlasové pokožky ke kořínkům vlasů pro jemné vlasy. Pokud si přejete matný lesk a hravě rozcuchaný vzhled Vašich vlasů, aplikujte MAR MENOR HAIR SALT WAVE po celé délce vlasů.

Složení: 100% přírodní mořská sůl Mar Menor, voda, aloe, cosgard

 

Jmenuji se Hana Reitspiesová a díky pomoci a podpoře mých přátel se mi podařilo pro vás spustit tenhle eshop – právě TADY a TEĎ - už to bylo potřeba jako sůůůl – respektive – mořská sůl J.

Vítejte! Welcome! Willkommen! Dveře eshopu jsou denně dokořán...

IMG_7792as_ppas 

CO VYRÁBÍM A PRODÁVÁM A ODKUD TO JE…

Jsem šťastná, že se s vámi pomu podělit o jeden z darů Země o mořskou sůl Mar Menor. Tohle „bílé zlato“, jak je sůl někdy nazývána, krystalizuje v Malém moři na jihu Španělska, svým složením a kvalitou je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. V nabídce je 100% čistá přírodní krystalická sůl „Natural“ a prozatím 3 druhy aromatizované soli.

 

JAK TO DĚLÁM…

S láskou a v plné přítomnosti, poctivě, vědomě, v souladu, klidu, důvěře, smysluplnosti. Sůl se dováží ve velkých žocích a já ji poté osobně a ručně zpracovávám. Snažila jsem se najít ekologické obaly, ale musím zároveň respektovat vlastnosti soli a proto jsem se z praktických rozumových důvodů rozhodla pro plast. Pokud máte někdo jiný nápad, sem s ním, ráda své rozhodnutí přehodnotím....