Sáček z organzy 12x17 cm

Kód: 147
Značka: Morskasul.com
15 Kč
Skladem

Sáček z organzy - čistá vana i po koupeli v bylinkách

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sáček z organzy doplňujě požitek koupele až do poslední chvíle. Použijte ho při koupelích s bylinami a nemusíte trávit spoustu času chytáním zbytků bylinek po celé vaně.

Někdy je velmi příjemné se koupat a nechat si své tělo pokrýt okvětními lístky růží, jasmínu či levandule. Pokud na to ale nemáte náladu, použijte sáček z organzy. Sůl se bez problémů rozpustí, éterické oleje doTerra provoní lázeň, ale bylinky zůstanou uzavřené v sáčku. Ten pak jednoduše vysypete, necháte usušit a příště použijete znovu. 

Bílý sáček má velikost 12x17 cm a praktickou stahovací šňůrku na uzavření a snadné otevření.

sáček z organzy ke koupelím s bylinami a mořskou solí

Jmenuji se Hana Reitspiesová a díky pomoci a podpoře mých přátel se mi podařilo pro vás spustit tenhle eshop – právě TADY a TEĎ - už to bylo potřeba jako sůůůl – respektive – mořská sůl J.

Vítejte! Welcome! Willkommen! Dveře eshopu jsou denně dokořán...

IMG_7792as_ppas 

CO VYRÁBÍM A PRODÁVÁM A ODKUD TO JE…

Jsem šťastná, že se s vámi pomu podělit o jeden z darů Země o mořskou sůl Mar Menor. Tohle „bílé zlato“, jak je sůl někdy nazývána, krystalizuje v Malém moři na jihu Španělska, svým složením a kvalitou je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. V nabídce je 100% čistá přírodní krystalická sůl „Natural“ a prozatím 3 druhy aromatizované soli.

 

JAK TO DĚLÁM…

S láskou a v plné přítomnosti, poctivě, vědomě, v souladu, klidu, důvěře, smysluplnosti. Sůl se dováží ve velkých žocích a já ji poté osobně a ručně zpracovávám. Snažila jsem se najít ekologické obaly, ale musím zároveň respektovat vlastnosti soli a proto jsem se z praktických rozumových důvodů rozhodla pro plast. Pokud máte někdo jiný nápad, sem s ním, ráda své rozhodnutí přehodnotím....