Osobní koupelový rituál - sada koupelové soli na míru

Kód: 119
Značka: Morskasul.com
450 Kč
Skladem

Osobní koupelový rituál vytvářím na zakázku pro konkrétní ženu nebo muže na Vaše přání. Zavoláme si a společně si ujasníme Vaši představu o dárku. Popovídáme si o obdarovaném a já Vám navrhnu možnosti bylin a éterických olejů, které použiji do vytvoření osobního koupelového rituálu. Navrhnu i vykuřovadlo, můžete si vybrat set se svíčkou nebo s lufou. Vše Vám zabalím a pošlu, kam si budete přát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud jste si v nabídce nevybrali koupelovou sůl podle Vašeho gusta a chtěli byste něco více osobního, šitého na míru, ráda Vám vytvořím osobní sadu pro Vás či Vaše milované.

Zavolám Vám a popovídáme si o člověku, kterému chcete dárek dát. Podle informací a intuice namíchám osobní koupelovou sůl. Můžeme společně vytvořit i koupelový rituál. Ke koupelové soli mohu do dárkové krabičky přidat vykuřovadlo, ručně vyráběnou svíčku nebo mycí houbu - lufu. Pokud budete chtít připojit i krátký vzkaz, citát nebo vytáhnout kartu, ráda vše připravím.

Vykuřovadlem mohou být vonné byliny, vzácná dřeva nebo pryskyřice, které se pálí k provonění prostoru, pro očistné nebo terapeutické účely. Rozhodla jsem se k rituálům přidávat pouze vonná dřeva nebo byliny, které se zapálí a poté se nachávají doutnat. Nemusíte k nim mít žádné speciální pomůcky, stačí je umístit na nehořlavý materiál (např. keramickou mističku).

vykuřovadlo

Lufa je přírodní mycí houba pro každodenní použití.

Lufa přírodní houba pro každodenní hygienu

Svíčky vyrábím ručně z přírodního vosku a přírodních barev. Mají válcovitý tvar o průměru 4,5 cm a jejich výška je 12 cm. Hoří pomalu a při hoření zanechávají na jemnou krajkovou strukturu. Každá svíčka je originální a mohu je nabídnout v tyrkysové nebo růžové barvě. Svíčky nejsou parfémované, nekouří, mají stálý tvar, neohývají se. 

ručně vyráběné svíčky z přírodního vosku pro koupelové rituály_1

Cena osobních rituálů závisí na ingrediencích (bylinách a olejích doTerra).

Pro Vaši orientaci je tu malý přehled:

Dárková sada koupelová sůl s bylinami a éterickými oleji doTerra ve skle a vykuřovadlo......450-550 Kč

+ lufa....59,- Kč

+ svíčka... 90,- Kč

 

ZÁKLADEM VŠEHO JE OVŠEM OSOBNÍ KONZULTACE.

NEVÁHEJTE, NAPIŠTE MI NEBO ZAVOLEJTE NA TELEFON 776 055 053 a já se Vám ozvu.

Osobní koupelový rituál pro Moniku

Jmenuji se Hana Reitspiesová a díky pomoci a podpoře mých přátel se mi podařilo pro vás spustit tenhle eshop – právě TADY a TEĎ - už to bylo potřeba jako sůůůl – respektive – mořská sůl J.

Vítejte! Welcome! Willkommen! Dveře eshopu jsou denně dokořán...

IMG_7792as_ppas 

CO VYRÁBÍM A PRODÁVÁM A ODKUD TO JE…

Jsem šťastná, že se s vámi pomu podělit o jeden z darů Země o mořskou sůl Mar Menor. Tohle „bílé zlato“, jak je sůl někdy nazývána, krystalizuje v Malém moři na jihu Španělska, svým složením a kvalitou je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. V nabídce je 100% čistá přírodní krystalická sůl „Natural“ a prozatím 3 druhy aromatizované soli.

 

JAK TO DĚLÁM…

S láskou a v plné přítomnosti, poctivě, vědomě, v souladu, klidu, důvěře, smysluplnosti. Sůl se dováží ve velkých žocích a já ji poté osobně a ručně zpracovávám. Snažila jsem se najít ekologické obaly, ale musím zároveň respektovat vlastnosti soli a proto jsem se z praktických rozumových důvodů rozhodla pro plast. Pokud máte někdo jiný nápad, sem s ním, ráda své rozhodnutí přehodnotím....