Koupelový rituál "Ve slunečném objetí" 500 g

Kód: 107
Značka: Morskasul.com
390 Kč
Skladem

Koupelový rituál „Ve slunečném objetí“

∞ zklidnění
∞ očista
∞ při nachlazení

Složení: Mořská sůl Mar Menor, květy heřmánku, vůně citrusů, vykuřovadlo – Styrax kůra , svíčka

  • regenerace pokožky
  • harmonizace dýchacího a nervového systému

Detailní informace

Detailní popis produktu

Heřmánek je nazýván zlatem mezi bylinami a vyniká svými hojivými, protizánětlivými , čistícími a protialergickými účinky. Kromě trávení se používá i pro zklidnění a péči o dýchací ústrojí např. při nachlazení, rýmě a kašli. Uklidňuje podrážděnou pokožku i napjatou nervovou soustavu.  Nechte se ukonejšit ve slunečném objetí koupele s květy heřmánku, podtržených lehkou vůní květů a citrusů.

Jmenuji se Hana Reitspiesová a díky pomoci a podpoře mých přátel se mi podařilo pro vás spustit tenhle eshop – právě TADY a TEĎ - už to bylo potřeba jako sůůůl – respektive – mořská sůl J.

Vítejte! Welcome! Willkommen! Dveře eshopu jsou denně dokořán...

IMG_7792as_ppas 

CO VYRÁBÍM A PRODÁVÁM A ODKUD TO JE…

Jsem šťastná, že se s vámi pomu podělit o jeden z darů Země o mořskou sůl Mar Menor. Tohle „bílé zlato“, jak je sůl někdy nazývána, krystalizuje v Malém moři na jihu Španělska, svým složením a kvalitou je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. V nabídce je 100% čistá přírodní krystalická sůl „Natural“ a prozatím 3 druhy aromatizované soli.

 

JAK TO DĚLÁM…

S láskou a v plné přítomnosti, poctivě, vědomě, v souladu, klidu, důvěře, smysluplnosti. Sůl se dováží ve velkých žocích a já ji poté osobně a ručně zpracovávám. Snažila jsem se najít ekologické obaly, ale musím zároveň respektovat vlastnosti soli a proto jsem se z praktických rozumových důvodů rozhodla pro plast. Pokud máte někdo jiný nápad, sem s ním, ráda své rozhodnutí přehodnotím....