Koupelový rituál "Síla kořenů" 500 g

Kód: 98
Značka: Morskasul.com
430 Kč
Skladem

Koupelový rituál „Síla kořenů“

Uklidnění ∞ uzemnění ∞ posílení životní energie ∞ očista

Složení: Mořská sůl Mar Menor, kousky santalového dřeva, vůně cedru, vykuřovadlo – Arjuna (kůra), svíčka

  • harmonizace dýchacího a nervového systému
  • pro muže


Detailní informace

Detailní popis produktu

Spojení santalového a cedrového dřeva přináší uklidnění a uzemnění.

Santal podpoří přirozenou obranyschopnost těla, zharmonizuje dýchací a nervový systém. Vůně cedru posiluje životní energii a vůli a má očistné vlastnosti. Je to starověký symbol hojnosti a duchovní síly.

Mužská, dřevitě balzámová vůně vám pomůže nastolit rovnováhu srdce a mysli. 

Jmenuji se Hana Reitspiesová a díky pomoci a podpoře mých přátel se mi podařilo pro vás spustit tenhle eshop – právě TADY a TEĎ - už to bylo potřeba jako sůůůl – respektive – mořská sůl J.

Vítejte! Welcome! Willkommen! Dveře eshopu jsou denně dokořán...

IMG_7792as_ppas 

CO VYRÁBÍM A PRODÁVÁM A ODKUD TO JE…

Jsem šťastná, že se s vámi pomu podělit o jeden z darů Země o mořskou sůl Mar Menor. Tohle „bílé zlato“, jak je sůl někdy nazývána, krystalizuje v Malém moři na jihu Španělska, svým složením a kvalitou je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. V nabídce je 100% čistá přírodní krystalická sůl „Natural“ a prozatím 3 druhy aromatizované soli.

 

JAK TO DĚLÁM…

S láskou a v plné přítomnosti, poctivě, vědomě, v souladu, klidu, důvěře, smysluplnosti. Sůl se dováží ve velkých žocích a já ji poté osobně a ručně zpracovávám. Snažila jsem se najít ekologické obaly, ale musím zároveň respektovat vlastnosti soli a proto jsem se z praktických rozumových důvodů rozhodla pro plast. Pokud máte někdo jiný nápad, sem s ním, ráda své rozhodnutí přehodnotím....   

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení