Koupelový rituál "Síla kořenů" 500 g

Kód: 98
Značka: Morskasul.com
430 Kč
Skladem

Koupelový rituál „Síla kořenů“

Uklidnění ∞ uzemnění ∞ posílení životní energie ∞ očista

Složení: Mořská sůl Mar Menor, kousky santalového dřeva, vůně cedru, vykuřovadlo – Arjuna (kůra), svíčka

  • harmonizace dýchacího a nervového systému
  • pro muže


Detailní informace

Detailní popis produktu

Spojení santalového a cedrového dřeva přináší uklidnění a uzemnění.

Santal podpoří přirozenou obranyschopnost těla, zharmonizuje dýchací a nervový systém. Vůně cedru posiluje životní energii a vůli a má očistné vlastnosti. Je to starověký symbol hojnosti a duchovní síly.

Mužská, dřevitě balzámová vůně vám pomůže nastolit rovnováhu srdce a mysli. 

Jmenuji se Hana Reitspiesová a díky pomoci a podpoře mých přátel se mi podařilo pro vás spustit tenhle eshop – právě TADY a TEĎ - už to bylo potřeba jako sůůůl – respektive – mořská sůl J.

Vítejte! Welcome! Willkommen! Dveře eshopu jsou denně dokořán...

IMG_7792as_ppas 

CO VYRÁBÍM A PRODÁVÁM A ODKUD TO JE…

Jsem šťastná, že se s vámi pomu podělit o jeden z darů Země o mořskou sůl Mar Menor. Tohle „bílé zlato“, jak je sůl někdy nazývána, krystalizuje v Malém moři na jihu Španělska, svým složením a kvalitou je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. V nabídce je 100% čistá přírodní krystalická sůl „Natural“ a prozatím 3 druhy aromatizované soli.

 

JAK TO DĚLÁM…

S láskou a v plné přítomnosti, poctivě, vědomě, v souladu, klidu, důvěře, smysluplnosti. Sůl se dováží ve velkých žocích a já ji poté osobně a ručně zpracovávám. Snažila jsem se najít ekologické obaly, ale musím zároveň respektovat vlastnosti soli a proto jsem se z praktických rozumových důvodů rozhodla pro plast. Pokud máte někdo jiný nápad, sem s ním, ráda své rozhodnutí přehodnotím....