Koupelový rituál "Dotek Milosti" 500 g

Kód: 104
Značka: Morskasul.com
450 Kč
Skladem

Koupelový rituál "Dotek Milosti"

∞ uvolnění emočního stresu

∞ rozpuštění úzkostí

∞ klid srdce

 

Složení: Mořská sůl Mar Menor, okvětní plátky růže stolisté, Serenity - olej odpuštění , vykuřovadlo – Styrax (kůra), svíčka

pro ženy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okvětní plátky růže a olej odpuštění (Serenity) připraví Vašemu tělu i duši zážitek hlubokého uvolnění. Koupel odplaví pocity úzkosti, zklidní emoce, uvolní srdce, navodí spojení s vnitřním světlem. Plátky růží pohladí tělo a rozvoní Vaši vnitřní sílu lásky.

 

Použití a dávkování: Do vany nasypte 100 – 125 g (5-6 polévkových lžic) soli do koupele „Esence ženy“ a nechte rozpustit ve vodě teplé cca 37°C. V lázni relaxujte 15-20 minut, ne déle!!! Poté se osprchujte vlažnou vodou.

Upozornění: Sůl ani roztok nesmí přijít do styku s oční sliznicí. Nepoužívejte při alergiích na byliny a éterické oleje.

Složení: mořská sůl Mar Menor, směs olejů firmy dōTERRA®, okvětní plátky růže stolisté

Balení: 500 g aromatizované soli ve skleněné lahvi s harmonizačním prvkem Květu života, vykuřovadlo Styrax, svíčka

Vyrábí a zpracování osobně a ručně: Hana Reitspiesová, www.morskasul.com, tel. 776 05 50 53

Jmenuji se Hana Reitspiesová a díky pomoci a podpoře mých přátel se mi podařilo pro vás spustit tenhle eshop – právě TADY a TEĎ - už to bylo potřeba jako sůůůl – respektive – mořská sůl J.

Vítejte! Welcome! Willkommen! Dveře eshopu jsou denně dokořán...

IMG_7792as_ppas 

CO VYRÁBÍM A PRODÁVÁM A ODKUD TO JE…

Jsem šťastná, že se s vámi pomu podělit o jeden z darů Země o mořskou sůl Mar Menor. Tohle „bílé zlato“, jak je sůl někdy nazývána, krystalizuje v Malém moři na jihu Španělska, svým složením a kvalitou je srovnatelná se solí z Mrtvého moře. V nabídce je 100% čistá přírodní krystalická sůl „Natural“ a prozatím 3 druhy aromatizované soli.

 

JAK TO DĚLÁM…

S láskou a v plné přítomnosti, poctivě, vědomě, v souladu, klidu, důvěře, smysluplnosti. Sůl se dováží ve velkých žocích a já ji poté osobně a ručně zpracovávám. Snažila jsem se najít ekologické obaly, ale musím zároveň respektovat vlastnosti soli a proto jsem se z praktických rozumových důvodů rozhodla pro plast. Pokud máte někdo jiný nápad, sem s ním, ráda své rozhodnutí přehodnotím....